Slovo ředitele Základní školy a Mateřské školy Březno, okres Chomutov

Vážení návštěvníci,

Jsme plnotřídní škola v rychle se rozvíjející obci . Pro vedení obce patří škola mezi nejdůležitější body zájmu, zajišťuje naši stabilitu a umožňuje rozvoj. Proto se nemusíme obávat o naši budoucnost. Máme všechny předpoklady, abychom mohli poskytovat žákům kvalitní základy všeobecného vzdělání. Prvořadý cíl je již vystižen v názvu našeho školního vzdělávacího programu - "Škola pro život". Tedy, aby se žák mohl plnohodnotně uplatnit ve společnosti a měl možnost se nadále rozvíjet dle zájmů, nadání a schopností.

Můžeme se pochlubit výhodami "vesnické školy" - malé třídní kolektivy, rodinné prostředí, ale také nabízíme vybavení a zázemí, které by mohly závidět i některé školy "městské" - moderně vybavené učebny výpočetní techniky, dataprojektory a interaktivní tabule se stávají pro potřeby moderní výuky samozřejmostí. Pro výuku tělesné výchovy můžeme využívat prostornou tělocvičnu, antukové kurty či fotbalové hřiště, obec plánuje další rozvoj sportovišť v areálu školy...

Prostě přijďte, rádi Vás uvidíme .

Mgr. Michal Vlach

Základní certifikát společnosti Scio