Vzhledem k podzimním prázdninám a ředitelskému volnu jsme ten letošní Halloween oslavili trochu dřív.

27.08.2019

organizace š.roku 2019-2020

Školní sport

Florbal dívky 2018
28.11.2018 13:28 | FLORBAL – okresní kolo dívek 6. a 7. tříd ZŠ Školní Kadaň, DDM Šuplík Kadaň a Okresní rada AŠŠK Chomutov pořádaly 22. 11. okresní kolo ve florbalu dívek 6. a 7. tříd. Soutěže se zúčastnilo celkem 7 škol z Kadaně, Perštejna a naše holky z Března. Už po prvním prohraném zápase nám bylo jasné, že vyhrát nebude jednoduché.  Během turnaje  jsme promýšlely taktiku, vybíraly hráčky a vzájemně se povzbuzovaly. Naše pozitivní nálada však na vítězství nestačila. Poslední místo v tabulce patřilo nám. I p
Atletický čtyřboj 2018
11.10.2018 09:37 | V ATLETICKEM ČTYŘBOJI ŠKOL VYBOJOVALI NAŠI CHLAPCI VÝBORNÉ 3. MÍSTO.             Na atletickém areálu v Chomutově se uskutečnily významné závody v ATLETICKÉM ČTYŘBOJI 6. - 7. tříd základních škol. Na chomutovský stadion se za krásného počasí sjelo 27 týmů (15 chlapeckých a 12 dívčích) z Chomutova, Jirkova, Perštejna a Března. Každý tým byl složený z pěti závodníků, kteří soutěžili v těchto disciplínách: v běhu na 60m, ve skoku dalekém a vysokém, v hodu míčkem a v běhu na 800m. Ve výborné konkur
Sportovní den
04.06.2018 12:41 | Na Den dětí připravila 7.třída pod vedením pana uč. Nobsta sportovní soutěže pro žáky 1.stupně. Každý žák prošel 10ti disciplínami, na závěr byli vyhodnoceni z každé třídy 3 nejlepší žáci. Už v průběhu soutěžení byl každý žák odměněn sladkostí.