Základní škola a Mateřská škola Březno


Co Vám nejvíce chybí ve škole. Přímé náměty můžete poslat na adresu školy (ne anonymně)- zs.brezno@tiscali.cz
Více výpočetní techniky a interaktivních tabulí (1659)
Více sportovního vybavení, míčů, švihadel,... (714)
Moderně vypadající učebny. (745)
Nové šatny (635)
Další hry na chodbách (577)
Hezčí prostředí školy (614)
Více názorných pomůcek pro výuku chemie,fyziky, matematiky,.. (590)

Celkem hlasů: 5534


11.10.2019

Organizační opatření ředitele ZŠ a MŠ Březno  V souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), a dle § 2 odst. 5 vyhlášky č. 16/2005 Sb., o organizaci školního roku, října a 1. listopadu 2019 z organizačních důvodů uděluje ředitel školy volné dny pro žáky školy  Činnost školní družiny zůstane zachována…

Zobrazit celý článekOkrskové kolo florbalu

11.12.2017 07:13

Ve čtvrtek 7. prosince proběhlo ve sportovní hale v Březně okrskové kolo ve florbalu vesnických škol. Turnaje se zúčastnily - ZŠ Strupčice, ZŠ Radonice, ZŠ a MŠ Perštejn a ZŠ a MŠ Březno.

Do turnaje přivedla každá škola dva týmy. Jeden tým soutěžil v kategorii mladších žáků a druhý tým v kategorii starších žáků.

V kategorii mladších žáků, naši mladí florbalisté nepoznali hořkost porážky a po remíze 1 : 1 se ZŠ Strupčice a vítězství se ZŠ a MŠ Perštejn 4 : 1, si v posledním zápase poradili i se ZŠ Radonice 3 : 1. Prvenství v turnaji jim přineslo postup do Okresního finále, které proběhne 14. 12. ve Sportovní hale v Kadani za účasti vítězů z Chomutova, Jirkova a Kadaně.

V kategorii starších žáků rozhodl o postupu až poslední zápas, když po výhrách nad ZŠ Strupčice 3 : 2 a ZŠ a MŠ Perštejn 3 : 1, byl soupeř ze ZŠ Radonic přesnější v koncovce a vítězstvím 3 : 2 nad našimi florbalisty postoupil do okresního finále.

Na závěr hodnocení bych chtěl poukázat na to, že z hlediska pořádání sportovních soutěží se jedná o turnaj s největším počtem škol, neboť ve stejný den probíhaly v Chomutově, Jirkově a Kadani další okrsková kola. Celkem se do celého turnaje přihlásilo dvacet škol z celého okresu

 Naši školu reprezentovali:

Mladší žáci:

Milan Holeček, David Ilčík, Dominik Svoboda, Filip Dvořáček, Lukáš Kanči, Rogelio Reichl, Nemésio Reichl, Lukáš Vršata a František Plicka.

Starší žáci:

Ondra Vršata, Nicolas Weinhold, Josef Dlugoš, Matyáš Kuchař, Patrik Reichel, Jakub Stěhule, Petr Urner, Pavel Pliska.

Chomutově 10. 21. 2017                                     Zpracoval Mgr. Pavel Nobst

 

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu