Základní škola a Mateřská škola Březno


Co Vám nejvíce chybí ve škole. Přímé náměty můžete poslat na adresu školy (ne anonymně)- zs.brezno@tiscali.cz
Více výpočetní techniky a interaktivních tabulí (1652)
Více sportovního vybavení, míčů, švihadel,... (710)
Moderně vypadající učebny. (736)
Nové šatny (630)
Další hry na chodbách (572)
Hezčí prostředí školy (611)
Více názorných pomůcek pro výuku chemie,fyziky, matematiky,.. (581)

Celkem hlasů: 5492


28.06.2019

Slavnostní vyhodnocení sběru papíru se uskutečnilo 27. června 2019. Celkem se nasbíralo 8700 kg této druhotné suroviny. Všichni žáci byli odměněni za své úsilí pěknými cenami. Děkujeme všem, kteří přispěli k úspěšné celoroční akci.             J. Macků      SOUTĚŽ VE SBĚRU PAPÍRU 2018/2019     1.stupeň Kg   1 Burket Sebastián 1450,0 …

Zobrazit celý článekMinifotbal 2017

02.05.2017 07:31

Třetí místo našich mladších žáků na turnaji v MINIFOTBALu ZÁKLADNÍCH ŠKOL.

         V pátek 28. 4. 2017 proběhlo na umělé trávě v Jirkově okresní finále v MINIFOTBALU základních škol. Turnaj, který má svá specifika, hraje se herním systémem 6 + 1 (šest hráčů + brankař) se hrál za velmi chladného počasí. I z toho důvodu se před turnajem na poslední chvíli odhlásily dva školní týmy.

         V prvním zápase náš tým narazil na ZŠ Jirkov, Krušnohorská ulice a po výborném výkonu vyhrál 2 : 0. V druhém zápase byl naším soupeřem školní fotbalový tým ze ZŠ Chomutov, Kadaňská ulice. Po bezbrankovém prvním poločase jsme se ve druhé půli úplně sesypali a nechali si nasázet čtyři branky. Zápas tak skončil výsledkem 0 : 4. V celkovém hodnocení jsme tak obsadili třetí místo.          Snažil jsem se udělat rozbor jednotlivých zápasů, abych zjistil příčiny našich proher. A zajímavostí je, že při podrobné analýze zápasů, jsem vyhodnotil, že z osmi poločasů, které náš tým v pátek odehrál, byly čtyři odehrány na velmi dobré úrovni a ve čtyřech jsme úplně „odešli“. Což značí, že potenciál v naších mladých fotbalistech je, jen ho musí umět prodat a musí zvládnout i „negativní okamžiky - mužstvu se nedaří,“ které kolektivní sporty přináší.

Na závěr chci všechny hráče pochválit za reprezentaci školy a vzorné chování na hřišti i mimo něj.

Naši školu reprezentovali:

Rogelio Reichl, Nicolas Weinhold, Ondřej Vršata, Patrik Reichl, Robert Gábor, Matyáš Kuchař, Ondřej Havlíček, František Plicka, Dominik Ovčačík.        

Zpracoval:  Mgr. Pavel Nobst

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu