Základní škola a Mateřská škola Březno


Co Vám nejvíce chybí ve škole. Přímé náměty můžete poslat na adresu školy (ne anonymně)- zs.brezno@tiscali.cz
Více výpočetní techniky a interaktivních tabulí (1659)
Více sportovního vybavení, míčů, švihadel,... (714)
Moderně vypadající učebny. (744)
Nové šatny (635)
Další hry na chodbách (577)
Hezčí prostředí školy (614)
Více názorných pomůcek pro výuku chemie,fyziky, matematiky,.. (589)

Celkem hlasů: 5532


11.10.2019

Organizační opatření ředitele ZŠ a MŠ Březno  V souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), a dle § 2 odst. 5 vyhlášky č. 16/2005 Sb., o organizaci školního roku, října a 1. listopadu 2019 z organizačních důvodů uděluje ředitel školy volné dny pro žáky školy  Činnost školní družiny zůstane zachována…

Zobrazit celý článekKošíková chlapci

05.04.2017 06:52

V okresním finále základních škol v basketbale březenští žáci vybojovali páté místo.

Ve čtvrtek 30. března uspořádala ZŠ Březno ve sportovní hale basketbalový turnaj pro kategorii mladších žáků. V letošním roce to byl již třetí turnaj základních škol, různých kategorií, který se uskutečnil v naší sportovní hale. Do turnaje se přihlásily mimo pořádající školy další čtyři školy z Chomutova, Jirkov a Perštejna. Po krásném třetím místě našich děvčat, byli i naši mladí basketbalisté připraveni bojovat o mety nejvyšší.                                                  Začátek prvního zápasu tomu i nasvědčoval, narazili jsme na papírově nejsilnější tým turnaje na ZŠ Chomutov, Školní ul. Od začátku to byl pohledný a současně vyrovnaný basketbal z obou stran, v poločase byl stav 2 : 4. Do druhého poločasu však lépe vstoupili hosté, dvakrát úspěšně zakončili a nakonec vyhráli 4 : 9. Ostatní zápasy se bohužel podobaly tomu úvodnímu, naším basketbalistů se vůbec nedařilo zakončovat ani v jasných situacích. Postupně tak prohráli se ZŠ Jirkov, Krušnohorská ul. 2 : 4, se ZŠ Perštejn 1 : 2 a v posledním zápase celého turnaje dokonce 0 : 8 se ZŠ Jirkov, Budovatelů.             Naši mladí sportovci poznali na vlastní kůži, co bývá často ve sportu pravidlem, vyhrává vždy ten tým, který dokáže skloubit všechny své přednosti a nepodlehne tlaku, která sportovní klání přináší. I přes neúspěch v turnaji všem hráčům děkuji za reprezentaci školy a věřím, že v dalších soutěžích, které nás v měsíci dubnu čekají, dosáhneme lepších výsledků.

Naši školu reprezentovali:

Ondřej Vršata, Ondřej Havlíček, Matyáš Kuchař, Reichl Patrik, Reichl Rogélio, Weinhold Nikolas, Dominik Ovčačík, Pliska Pavel, Tadeáš Hoření.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu