Organizační opatření ředitele ZŠ a MŠ Březno  V souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), a dle § 2 odst. 5 vyhlášky č. 16/2005 Sb., o organizaci školního roku, října a 1. listopadu 2019 z organizačních důvodů uděluje ředitel školy volné dny pro žáky školy  Činnost školní družiny zůstane zachována…

ŽÁKOVSKÁ FUTSALOVÁ LIGA VÁCLAVA ČECHA

2017 / 2018

Mladší žáci, skupina A

V Městské sportovní hale v Chomutově byl zahájen další ročník Žákovské futsalové ligy Václava Čecha pořádaný Spolkem Chomutovská liga malého fotbalu a Asociací školních sportovních klubů. Do letošního ročníku se přihlásilo celkem dvanáct družstev z Chomutova, Jirkova, Klášterce, Strupčic a Března. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po šesti týmech.

Úvodní turnaj skupiny „A“, do které byli naši mladí fotbalisté nalosováni, se nejlépe povedl ZŠ Krušnohorské Jirkov, která oba své zápasy vyhrála a s plným počtem bodů je zatím na prvním místě. Náš tým se v prvním zápase utkal se ZŠ Heyrovského a po vyrovnaném průběhu hry prohrál 1:2. Ve druhém utkání nás čekal nepříjemný soupeř ze ZŠ Strupčice. V dramatickém utkání dvou vesnických týmů se nám podařilo v samotném závěru vybojovat vítězství po dvou brankách Rogelia Reichla. Ve třetím utkání proti ZŠ Chomutov, Březenecká ul. jsme po vyrovnaném poločase zbytečně inkasovali až posledních minutách a prohráli 1 : 4. Poslední turnaj čeká naše malé fotbalisty v lednu 2018.

Sestava ZŠ Březno:

Lukáš Vršata, Dominik Svoboda, David Ilčík, Filip Dvořáček, Rogelio Reichl, Milan Holeček, Lukáš Kančí, Nicolas Weinhold, Dominik Sarkozi.

Výsledky zápasů:

ZŠ Heyrovského Chomutov – ZŠ a MŠ Březno 2 : 1  (1:1)  M.Hrůza, M.Novák – D.Ilčík,

ZŠ Strupčice – ZŠ a MŠ Březno 2 : 3  (1:1)  P.Schöpp 2 – R.Reichl 2, F.Dvořáček.

ZŠ a MŠ Březno – ZŠ Březenecká Chomutov  1 : 4 (1:1) R.Reichl – E.Holub 3,