Florbal dívky 2018

28.11.2018 13:28

FLORBAL – okresní kolo dívek 6. a 7. tříd

ZŠ Školní Kadaň, DDM Šuplík Kadaň a Okresní rada AŠŠK Chomutov pořádaly 22. 11. okresní kolo ve florbalu dívek 6. a 7. tříd. Soutěže se zúčastnilo celkem 7 škol z Kadaně, Perštejna a naše holky z Března. Už po prvním prohraném zápase nám bylo jasné, že vyhrát nebude jednoduché.  Během turnaje  jsme promýšlely taktiku, vybíraly hráčky a vzájemně se povzbuzovaly. Naše pozitivní nálada však na vítězství nestačila. Poslední místo v tabulce patřilo nám.

I přes neúspěch si myslím, že jsme naší školu reprezentovaly jako energický, slušný a  nadějeplný tým, který po celou dobu turnaje neuvěřitelně držel při sobě.

Zasloužilé reprezentantky: Ciprová Markéta, Krutská Adéla, Chlustinová Natálie, Doležalová Barbora, Vitásková Karolína, Jašurková Beáta, Kotroušová Linda, Vondráčková Lenka, Pospíšilová Ela a Alena Lískovcová.

Byly jste skvělé holky

Zpracovala: Pavla Horkuličová