Co Vám nejvíce chybí ve škole. Přímé náměty můžete poslat na adresu školy (ne anonymně)- zs.brezno@tiscali.cz
Hezčí prostředí školy (611)
Více názorných pomůcek pro výuku chemie,fyziky, matematiky,.. (581)

Celkem hlasů: 5491

28.06.2019

Slavnostní vyhodnocení sběru papíru se uskutečnilo 27. června 2019. Celkem se nasbíralo 8700 kg této druhotné suroviny. Všichni žáci byli odměněni za své úsilí pěknými cenami. Děkujeme všem, kteří přispěli k úspěšné celoroční akci.             J. Macků      SOUTĚŽ VE SBĚRU PAPÍRU 2018/2019     1.stupeň Kg   1 Burket Sebastián 1450,0 …

Zobrazit celý článek

Atletika 2017

10.10.2017 10:57

V PRESTIŽNÍCH ATLETICKÝCH ZÁVODECH NAŠI CHLAPCI SKONČILI NA 6. MÍSTĚ, DĚVČATA OBSADILA 10. MÍSTO

Na atletickém areálu v Chomutově se uskutečnily prestižní závody v ATLETICKÉM ČTYŘBOJI 6. - 7. tříd základních škol. Soutěže se zúčastnilo celkem 12 týmů z Chomutova, Jirkova, Klášterce, Perštejna a Března. Každý tým byl složený z pěti závodníků, kteří soutěžili v běhu na 60m, ve skoku dalekém, v hodu míčkem a v běhu na 800m. Ve výborné konkurenci se naši chlapci vůbec neztratili a vybojovali skvělé 6. místo, když za sebou nechali i pět chomutovských škol, děvčata skončila na 10. místě. V hodnocení individuálních disciplín, jsme získali tři medaile, všechny ve skoku dalekém - Lukáš Vršata a Karolína Vitásková - stříbrnou, Filip Dvořáček - bronzovou.

Všem našim atletům děkuji za výbornou reprezentaci školy a skvělé výkony. Dalšími atletickými závody, které nás čekají, je POHÁR ROZHLASU, který se každoročně koná v květnu a na který se již pečlivě připravujeme.

Naši školu reprezentovali: BÁRA DOLEŽALOVÁ, ADÉLA KRUTSKÁ, BEATA JAŠURKOVÁ, KÁJA VITÁSKOVÁ, NIKOL KUBINČÁNKOVÁ, HANKA RUNTOVÁ, MARKÉTA CIPROVÁ, SABINA RIEGLOVÁ, DOMINIK SVOBODA, DAVID ILČÍK, FILIP DVOŘÁČEK, MILAN HOLEČEK, LUKÁŠ VRŠATA, LUKÁŠ KANČI.