Základní škola a Mateřská škola Březno

Přehled výsledků

VÝSLEDKY  všech  ročníků

2017 - 19.ročník

Starší žáci: 9 mužstev

1.místo:               ZŠ Nerudova Jirkov

2.místo:               ZŠ Písečná Chomutov

3.místo:               Gymnázium Chomutov

4.místo:               ZŠ Zahradní Chomutov

Mladší žáci: 7 mužstev

1.místo:               ZŠ Heyrovského Chomutov

2.místo:              ZŠ a MŠ Březno

3.místo:               ZŠ Písečná Chomutov

4.místo:               ZŠ Strupčice

2016 – 18.ročník

Starší žáci: 8 mužstev

1.místo:               ZŠ Nerudova Jirkov

2.místo:               ZŠ Zahradní Chomutov

3.místo:               ZŠ a MŠ Radonice

4.místo:               ZŠ Písečná Chomutov

Mladší žáci: 6 mužstev

1.místo:               ZŠ Údlice

2.místo:               ZŠ Písečná Chomutov

3.místo:               ZŠ Zahradní Chomutov

4.místo:               ZŠ a MŠ Březno

2015 – 17.ročník

Starší žáci: 8 mužstev

1.místo:               ZŠ a MŠ Březno, okres Chomutov

2.místo:               ZŠ a MŠ Strupčice

3.místo:               ZŠ Zahradní Chomutov

4.místo:               ZŠ Březenecká Chomutov

Mladší žáci: 11 mužstev

1.místo:               ZŠ Březenecká Chomutov

2.místo:               ZŠ Nerudova Jirkov

3.místo:               ZŠ Písečná Chomutov

4.místo:               ZŠ Krušnohorská Jirkov

2014 – 16.ročník

Starší žáci: 15 mužstev

1.místo:           ZŠ Na Příkopech Chomutov

2.místo:           ZŠ Zahradní Chomutov

3.místo:           ZŠ Březenecká Chomutov

4.místo:           ZŠ Budovatelů Jirkov

Mladší žáci: 11 mužstev

1.místo:           ZŠ Zahradní Chomutov

2.místo:           ZŠ a MŠ Březno, okres Chomutov

3.místo:           ZŠ Písečná Chomutov

4.místo:           ZŠ Petlerská Klášterec n/O

2013 – 15.ročník

MLADŠÍ ŽÁCI – 9 družstev

1.místo ZŠ Březenecká Chomutov

2.místo ZŠ Písečná, Chomutov

3.místo ZŠ Zahradní, Chomutov

4.místo ZŠ Petlerská, Klášterec n/O

Nejlepší střelec:           Vojtěch Šilhan – ZŠ Březenecká, Chomutov

Nejlepší brankář:         Radek Wittmann – ZŠ Písečná, Chomutov

STARŠÍ ŽÁCI – 14 družstev

1.místo ZŠ Budovatelů, Jirkov

2.místo ZŠ Heyrovského, Chomutov

3.místo ZŠ Březenecká, Chomutov

4.místo ZŠ a MŠ Březno, okres Chomutov

Nejlepší střelec:           Jakub Valta – ZŠ Březenecká, Chomutov

Nejlepší brankář:         Petr Proll – ZŠ Budovatelů, Jirkov

Rozhodčí: Pavel Fára, Michal Rezek, František Polka, Martin Jackl, Jaromír Novotný st.

2012 - 14. ročník

Mladší žáci – 12 družstev                                 

  1. místo – ZŠ Budovatelů Jirkov
  2. místo – ZŠ Březenecká, Chomutov
  3. místo – ZŠ Zdeňka Štěpánka, Most
  4. místo – ZŠ Zahradní, Chomutov

nejlepší střelec:     Lukáš Svoboda – ZŠ Budovatelů Jirkov

nejlepší brankář:    Tomáš Hnízdil – ZŠ Zdeňka Štěpánka Most

Starší žáci – 16 družstev

  1. místo – ZŠ Březenecká, Chomutov
  2. místo – ZŠ Písečná, Chomutov
  3. místo – ZŠ Heyrovského, Chomutov
  4. místo – ZŠ Nerudova Jirkov

nejlepší střelec:     Jakub Valta – ZŠ Březenecká Chomutov

nejlepší brankář:    Daniel Štol – ZŠ Březenecká Chomutov

rozhodčí:  Pavel Fára, Luboš Neumayer, Martin Jackl, Michal Rezek, František Polka

2011 – 13. ročník

Mladší žáci :  1. - ZŠ Písečná Chomutov                   Starší žáci :    1. – ZŠ Hornická, Chomutov

2. - ZŠ Heyrovského, Chomutov                                2. – ZŠ Na Příkopech,Chomutov

3. – ZŠ Petlerská, Klášterec                                        3. – ZŠ Písečná, Chomutov

4. – ZŠ Na Příkopech, Chomutov                               4. – ZŠ Kadaňská, Chomutov

2010 – 12. ročník

Mladší žáci :  1. - 5. ZŠ Chomutov                            Starší žáci :    1. - 4. ZŠ Jirkov

2. - 2.ZŠ Chomutov                                                    2. - 5. ZŠ Chomutov

3. - 13. ZŠ Chomutov                                     3. - 3. ZŠ Chomutov

4. - 3. ZŠ Jirkov                                                          4. - 1. ZŠ Krátká ,Klášterec

2009 – 11. ročník

Mladší žáci:   1. – ZŠ Písečná Chomutov                  Starší žáci:     1. - ZŠ Havlíčkova Chomutov                                                                                                           (Heyrovského)

2. - ZŠ Kadaňská Chomutov                                       2. – ZŠ Březenecká Chomutov

3. - ZŠ Na Příkopech Chomutov                                 3. – ZŠ Zahradní Chomutov

4. - ZŠ Heyrovského Chomutov                                  4. – ZŠ Na Příkopech Chomutov

2008 – 10. ročník

Mladší žáci:   1. – ZŠ Březenecká, Chomutov           Starší žáci:     1. – ZŠ Zahradní, Chomutov

                        2. – ZŠ Havlíčkova, Chomutov                                   2. – ZŠ Krátká, Klášterec n/O

3. – ZŠ Kadaňská, Chomutov                         3. – ZŠ Březenecká, Chomutov

4. – ZŠ Krátká, Klášterec                                           4. – ZŠ Na Příkopech,Chomutov

2007 – 9. ročník

Mladší žáci:  1. – ZŠ Hornická, Chomutov           Starší žáci:     1. - ZŠ Radonice

                   2. – ZŠ Březenecká Chomutov                                    2. – ZŠ Krušnohorská, Jirkov

3. – ZŠ Písečná, Chomutov                                         3. – ZŠ Březenecká, Chomutov

4. – ZŠ Krušnohorská, Jirkov                                     4. – ZŠ Zahradní, Chomutov

 

2006 – 8. ročník

Mladší žáci:   1. – 5. ZŠ Chomutov   Starší žáci:     1. – 3. ZŠ Chomutov

2. – 3. ZŠ Klášterec                            2. – ZŠ Březno

3. – 2. ZŠ Chomutov                           3. – 2. ZŠ Jirkov

4. – 7. ZŠ Chomutov                           4. – 2. ZŠ Chomutov

 

2005 – 7. ročník

Mladší žáci:   1. - 13.ZŠ Chomutov   Starší žáci:     1. - 13. ZŠ Chomutov

                        2. - 3. ZŠ Klášterec, Školní                 2. - ZŠ Březno

3. - 8. ZŠ Chomutov                           3. - 5. ZŠ Chomutov

4. - 4. ZŠ Klášterec, Petlerská            4. - 2. ZŠ Jirkov

2004 – 6. ročník

Mladší žáci:   1. – 4. ZŠ Jirkov          Starší žáci:     1. – 2. ZŠ Jirkov

2. - 13. ZŠ Chomutov             2. – 4. ZŠ Klášterec

3. - 1. ZŠ Klášterec                            3. – 3. ZŠ Jirkov

2003 – 5. ročník

Mladší žáci:   1. - 5. ZŠ Chomutov    Starší žáci:     1. - 4. ZŠ Klášterec

2. - 6. ZŠ Chomutov                           2. - 5. ZŠ Chomutov

3. - 4. ZŠ Chomutov                           3. - 2. ZŠ Jirkov

4. - 3. ZŠ Klášterec                            4. - 3. ZŠ Klášterec

 

 

2002 – 4. ročník

Mladší žáci : 1. - ZŠ Strupčice         Starší žáci :    1. - 8. ZŠ Chomutov

2. - 3. ZŠ Chomutov                           2. - 3. ZŠ Klášterec

3. - 2. ZŠ Jirkov                                  3. - ZŠ Březno

2001 – 3. ročník

Mladší žáci : 1. - 3. ZŠ Klášterec     Starší žáci :    1. - 2. ZŠ Chomutov

2. - 14.ZŠ Chomutov                          2. - 5. ZŠ Chomutov

3. - 5. ZŠ Chomutov                           3. - 14.ZŠ Chomutov

 

2000 – 2. ročník

Mladší žáci :   1. - 5. ZŠ Chomutov    Starší žáci:     1. - 3. ZŠ Klášterec

2. - 14. ZŠ Klášterec                           2. - 5. ZŠ Chomutov

3. - 4. ZŠ Jirkov                                  3. - 1. ZŠ Jirkov

4. - 2. ZŠ Klášterec                             4. - 4. ZŠ Jirkov

1999 – 1. ročník

Mladší žáci :  1. - 8. ZŠ Chomutov    Starší žáci :    1. - 14. ZŠ Chomutov

2. - 4. ZŠ Jirkov                                  2. - 7. ZŠ Chomutov

3. - 5. ZŠ Chomutov                           3. - 3. ZŠ Chomutov

4. - 2. ZŠ Chomutov                           4. - 8. ZŠ Chomutov

 

 

Starší články

 

NAHORU TISK

 



Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu