Základní škola a Mateřská škola Březno

Cena ředitele školy

 

1.třída

2.třída

3.třída

4.třída

5.třída

6.třída

7.třída

8.třída

9.třída

96-97

Eva Fišerová

Lenka Urbášková

Veronika Šťastná

Eva Krtilová

Lucie Miklovičová

Jana Plisková

Pavla Šťastná

Vlasta Sýkorová

Hana Rauscherová

97-98

Lenka Lískovcová

Petr Šístek

Martina Lucká

Karel Bidmon

Ondřej Částka

Lucie Miklovičová

Petra Fučilová

Barbora králová

Vlasta Sýkorová

98-99

Lucie Virtová

Marie Kostková

Jindřiška Smetanová

Jakub Bodnárik

Eva Sýkorová

Eva krtilová

Kateřina Barnová

Zdeňka Vegrichtová

Rostislav Vošický

99-00

Tereza Hlavatá

Eva Primasová

Gabriela Kočanová

Petr Šístek

Pavla Plisková

Karel Bidmon

Eva Dlugošová

Kateřina Barnová

Zdeňka Vegrichtová

00-01

Martin Bodnárik

Nikola Maruničová

Dagmar Štěpánková

Martin peichl

Veronika Valná

Pavla Plisková

Karel Bidmon

Eva Krtilová

Daniela Helešicová

01-02

Šárka Koutská

Jakub Hrubý

Simona Tůmová

Veronika Marková

Martin holeček

Jaroslav Hlinka

Pavla Plisková

Michal Plaček

Petra Trnavská

02-03

Klára Šafaříková

Andrea Bujdáková

Šárka Zralíková

Šárka Fišerová

Veronika Marková

Marie Kostková

Eva Fišerová

Lenka Urbášková

Martin Mašek

03-04

Ivana Kořínková

Klára Šafaříková

Michaela Čepeláková

Kristýna Kučerová

Markéta Limbergová

Veronika Marková

Martin Peichl

Kristýna Helešicová

Cena neudělena

04-05

Michaela Smažíková

Ivana Kořínková

Tomáš Rauscher

Terezie Macků

Simona Tůmová

Veronika Marková

Lenka Lískovcová

Kristýna Helešicová

Cena neudělena

05-06

Eliška Macků

Petra Štréblová

Vojtěch Jámečný

Jiří Kombrza

Michaela Čepeláková

Kristýna Kučerová

Šárka Fišerová

Dagmar Štěpánková

Martin Holeček

06-07

Lenka Halyová

Karla Izavčuková

Karel Aschenbrenner

Anna Bosanáčová

Klára Šafaříková

Šárka Koutská

Štěpánka Heřmanová

Šárka Fišerová

Eva Primasová Veronika Marková

07-08

Kateřina Kučerová

Dominik Pecháč

Michaela Kombrzová

Štěpán Hlavatý

Ivana kořínková

Kristýna Springsová

Tomáš Novotný

Kristýna Kučerová

Šárka Fišerová

09-10

Pavel Pliska

Filip Kudláček

Martin Zelinger

Marie Hoření

Marcela Tesařová

Petra Štréblová

Ivana Kořínková

Jiří Kombrza

Šárka Koutská

10-11

Matěj Bujdák

Jan Štrébl

Kateřina Doležalová

Lukáš Runt

Lenka Halyová

Marcela Tesařová

Barbora Posseltová

Vojtěch Jámečný

Kristýna Springsová

11-12

Linda Eklová

Matěj Bujdák

Tadeáš Hoření

Kateřina Malečková

Kateřina Kučerová

Lenka Halyová

Karla Izavčuková

Petra Štréblová

Petr Rauscher

12-13

Dominik Svoboda

Karolína Kudláčková

Tereze Březinová

Denisa Rezková

Barbora Gossová

Kateřina Kučerová

Kateřina Mangoltová

Eliška Macků

Petra Štréblová

13-14

 Anna Springsová

Beata Jašurková

 Eliška Hrubá

 Ondřej Havlíček

 Matěj Šela

 Kateřina Doležalová

Kateřina Kučerová

 Dominik Pecháč

 Michaela Kombrzová

14-15

 Jakub Peichl

 Marie Táborská

 Dominik Svoboda

 Eliška Hrubá

 Tereza Březinová

 Matěj Šela

 Adéla Chlubnová

 Kateřina Kučerová

 Dominik Pecháč

15-16

 Anna Luxová

 Emma Šafaříková

Martin Břichnáč 

Adéla Krutská 

Hanka Runtová 

Ondřej Havlíček 

Veronika Taxová 

Lukáš Darvaš 

Kateřina Kučerová 

16-17

Marek Campr

Eliška Hrušková

Simona Kotroušová

Leontýna Gossová

Barbora Doležalová

Pavla Zápotocká

Eliška Blahoutová

Denisa Rezková

Markéta Halyová

17-18

Jiří Krutský

Eliška Soukupová

Nguyen Ngoc Quynh

Jan Demeter

Kristýna kloudová

Markéta Ciprová

Andrea Maljuková

Nikola kubinčánková

Denisa Rezková

18-19 Anežka Hrušková Barbora Záděrová Michal Matyas Zícha Zbyněk Jelínek Ludvík Demeter Jakub Štrougal Dominik Šarközi Kristýna Platlová Ondřej Vršata

 

NAHORU TISK

 



Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu