Základní škola a Mateřská škola Březno


Co Vám nejvíce chybí ve škole. Přímé náměty můžete poslat na adresu školy (ne anonymně)- zs.brezno@tiscali.cz
Více výpočetní techniky a interaktivních tabulí (1659)
Více sportovního vybavení, míčů, švihadel,... (714)
Moderně vypadající učebny. (745)
Nové šatny (635)
Další hry na chodbách (577)
Hezčí prostředí školy (614)
Více názorných pomůcek pro výuku chemie,fyziky, matematiky,.. (590)

Celkem hlasů: 5534


11.10.2019

Organizační opatření ředitele ZŠ a MŠ Březno  V souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), a dle § 2 odst. 5 vyhlášky č. 16/2005 Sb., o organizaci školního roku, října a 1. listopadu 2019 z organizačních důvodů uděluje ředitel školy volné dny pro žáky školy  Činnost školní družiny zůstane zachována…

Zobrazit celý článek



Cena ředitele školy

 

1.třída

2.třída

3.třída

4.třída

5.třída

6.třída

7.třída

8.třída

9.třída

96-97

Eva Fišerová

Lenka Urbášková

Veronika Šťastná

Eva Krtilová

Lucie Miklovičová

Jana Plisková

Pavla Šťastná

Vlasta Sýkorová

Hana Rauscherová

97-98

Lenka Lískovcová

Petr Šístek

Martina Lucká

Karel Bidmon

Ondřej Částka

Lucie Miklovičová

Petra Fučilová

Barbora králová

Vlasta Sýkorová

98-99

Lucie Virtová

Marie Kostková

Jindřiška Smetanová

Jakub Bodnárik

Eva Sýkorová

Eva krtilová

Kateřina Barnová

Zdeňka Vegrichtová

Rostislav Vošický

99-00

Tereza Hlavatá

Eva Primasová

Gabriela Kočanová

Petr Šístek

Pavla Plisková

Karel Bidmon

Eva Dlugošová

Kateřina Barnová

Zdeňka Vegrichtová

00-01

Martin Bodnárik

Nikola Maruničová

Dagmar Štěpánková

Martin peichl

Veronika Valná

Pavla Plisková

Karel Bidmon

Eva Krtilová

Daniela Helešicová

01-02

Šárka Koutská

Jakub Hrubý

Simona Tůmová

Veronika Marková

Martin holeček

Jaroslav Hlinka

Pavla Plisková

Michal Plaček

Petra Trnavská

02-03

Klára Šafaříková

Andrea Bujdáková

Šárka Zralíková

Šárka Fišerová

Veronika Marková

Marie Kostková

Eva Fišerová

Lenka Urbášková

Martin Mašek

03-04

Ivana Kořínková

Klára Šafaříková

Michaela Čepeláková

Kristýna Kučerová

Markéta Limbergová

Veronika Marková

Martin Peichl

Kristýna Helešicová

Cena neudělena

04-05

Michaela Smažíková

Ivana Kořínková

Tomáš Rauscher

Terezie Macků

Simona Tůmová

Veronika Marková

Lenka Lískovcová

Kristýna Helešicová

Cena neudělena

05-06

Eliška Macků

Petra Štréblová

Vojtěch Jámečný

Jiří Kombrza

Michaela Čepeláková

Kristýna Kučerová

Šárka Fišerová

Dagmar Štěpánková

Martin Holeček

06-07

Lenka Halyová

Karla Izavčuková

Karel Aschenbrenner

Anna Bosanáčová

Klára Šafaříková

Šárka Koutská

Štěpánka Heřmanová

Šárka Fišerová

Eva Primasová Veronika Marková

07-08

Kateřina Kučerová

Dominik Pecháč

Michaela Kombrzová

Štěpán Hlavatý

Ivana kořínková

Kristýna Springsová

Tomáš Novotný

Kristýna Kučerová

Šárka Fišerová

09-10

Pavel Pliska

Filip Kudláček

Martin Zelinger

Marie Hoření

Marcela Tesařová

Petra Štréblová

Ivana Kořínková

Jiří Kombrza

Šárka Koutská

10-11

Matěj Bujdák

Jan Štrébl

Kateřina Doležalová

Lukáš Runt

Lenka Halyová

Marcela Tesařová

Barbora Posseltová

Vojtěch Jámečný

Kristýna Springsová

11-12

Linda Eklová

Matěj Bujdák

Tadeáš Hoření

Kateřina Malečková

Kateřina Kučerová

Lenka Halyová

Karla Izavčuková

Petra Štréblová

Petr Rauscher

12-13

Dominik Svoboda

Karolína Kudláčková

Tereze Březinová

Denisa Rezková

Barbora Gossová

Kateřina Kučerová

Kateřina Mangoltová

Eliška Macků

Petra Štréblová

13-14

 Anna Springsová

Beata Jašurková

 Eliška Hrubá

 Ondřej Havlíček

 Matěj Šela

 Kateřina Doležalová

Kateřina Kučerová

 Dominik Pecháč

 Michaela Kombrzová

14-15

 Jakub Peichl

 Marie Táborská

 Dominik Svoboda

 Eliška Hrubá

 Tereza Březinová

 Matěj Šela

 Adéla Chlubnová

 Kateřina Kučerová

 Dominik Pecháč

15-16

 Anna Luxová

 Emma Šafaříková

Martin Břichnáč 

Adéla Krutská 

Hanka Runtová 

Ondřej Havlíček 

Veronika Taxová 

Lukáš Darvaš 

Kateřina Kučerová 

16-17

Marek Campr

Eliška Hrušková

Simona Kotroušová

Leontýna Gossová

Barbora Doležalová

Pavla Zápotocká

Eliška Blahoutová

Denisa Rezková

Markéta Halyová

17-18

Jiří Krutský

Eliška Soukupová

Nguyen Ngoc Quynh

Jan Demeter

Kristýna kloudová

Markéta Ciprová

Andrea Maljuková

Nikola kubinčánková

Denisa Rezková

18-19 Anežka Hrušková Barbora Záděrová Michal Matyas Zícha Zbyněk Jelínek Ludvík Demeter Jakub Štrougal Dominik Šarközi Kristýna Platlová Ondřej Vršata

 

NAHORU TISK

 



Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu