Základní škola a Mateřská škola Březno


Co Vám nejvíce chybí ve škole. Přímé náměty můžete poslat na adresu školy (ne anonymně)- zs.brezno@tiscali.cz
Více výpočetní techniky a interaktivních tabulí (1942)
Více sportovního vybavení, míčů, švihadel,... (860)
Moderně vypadající učebny. (922)
Nové šatny (744)
Další hry na chodbách (697)
Hezčí prostředí školy (724)
Více názorných pomůcek pro výuku chemie,fyziky, matematiky,.. (720)

Celkem hlasů: 6609


11.03.2020

Naše škola nabízí od 6.7. - 10.7. 2020 letní příměstský tábor na téma "Pohádkové léto". Cena: 600,- Kč. Přihlašovat se u Mgr. Janošcové - tel:  725 290 937 do 30.4.2020 Program: Kadaň - Cesta Maxipsa Fíka Mirákulum Jezeří Kino Chomutov

Zobrazit celý článek


09.03.2020

Vážení rodiče a žáci, vzhledem k aktuální epidemiologické situaci šíření nemoci COVID – 19 („koronaviru“) Vás žádám o spolupráci. Pokud jste pobývali nebo budete pobývat na ozdravném pobytu, víkendu či jiném volnu v oblastech zasažených koronavirem, po návratu kontaktujte neprodleně Krajskou hygienickou stanici (popř. obvodního lékaře) a ředitele školy! V žádném případě nechoďte do školy a využij…

Zobrazit celý článek


Podzim 2020

 Jako každý nový školní rok, je pro nás v družině první úkol přivítat nové kamarády. Nováčky jsme seznámili s pravidly školní družiny, zásadami zvýšené hygieny a s celoročním projektem ,,INDIÁNI“.

 Prvním velkým úkolem bylo vyrobit svého indiána na ,,Cestu za indiánským pokladem“. Úkolem bude sbírat peříčka za každou podařenou činnost. Za pět peříček v indiánské čelence, každý získá odměnu z truhly pokladů. Každá třída si vyrobila (vytrhala) indiánské střapce na výzdobu družiny. Ti zkušenější pro družinu vytvořili obří TOTEM.

Ale není to jen o Indiánech.

  Podzim jsme přivítali vytvořením barevného stromu a podzimní mozaikou. A nesměl chybět papírový drak, ten je ozdobou oken naší družiny. Podzimní miniturnaj v ,,DÁMĚ´´ byl malou přípravou na ten velký předvánoční.  Zazpívali jsme si nové písničky, zazpívali si i ty, které už známe. Zatančili jsme si, zahráli si na dětské hudební nástroje. Poslouchali při odpočinku četbu pohádek H.CH. Andersena.

  Počasí nám některé dny umožnilo pobyt na dětských hřištích, a v okolí školy jsme si je užívali hraním známých i nových her, honiček, míčových her anebo jen si tak hráli s kamarády.

Vychovatelky ŠD

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu