Základní škola a Mateřská škola Březno


Co Vám nejvíce chybí ve škole. Přímé náměty můžete poslat na adresu školy (ne anonymně)- zs.brezno@tiscali.cz
Více výpočetní techniky a interaktivních tabulí (1659)
Více sportovního vybavení, míčů, švihadel,... (714)
Moderně vypadající učebny. (744)
Nové šatny (635)
Další hry na chodbách (577)
Hezčí prostředí školy (614)
Více názorných pomůcek pro výuku chemie,fyziky, matematiky,.. (589)

Celkem hlasů: 5532


11.10.2019

Organizační opatření ředitele ZŠ a MŠ Březno  V souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), a dle § 2 odst. 5 vyhlášky č. 16/2005 Sb., o organizaci školního roku, října a 1. listopadu 2019 z organizačních důvodů uděluje ředitel školy volné dny pro žáky školy  Činnost školní družiny zůstane zachována…

Zobrazit celý článekZamakáme si a užijeme si to

28.06.2017 08:17

naši šesťáci a sedmáci si zasoutěžili v projektu

„Zamakáme si a užijeme si to“

 V úterý 27.6. 2017 se žáci naši základní školy zapojily do projektu se sportovním zaměřením “Zamakáme si a užijeme si to“ . Soutěž byla situována do prostředí střední školy na Průhoně v Chomutově, která pro mladé sportovce nabídla nejen sportoviště ale i příjemné zázemí.

         Po slavnostním zahájení byly školní týmy rozděleny na devět stanovišť. Jednotlivé úkoly, které měly na stanovištích plnit byly pro děti nejen nové ale především atraktivní. Děti si vyzkoušely střelbu ze vzduchovky, balení hasičských hadic, chůzi na chůdách, orientační běh, nebo překonávání hasičského polygonu. Naši mladí sportovci a sportovkyně si tak mohli na vlastní kůži vyzkoušet jak jsou na tom po fyzické stránce. Zajímavostí této soutěže byla i účast školních „youtuberů“, kteří měli za úkol celou akci zdokumentovat.  I když v závěrečném hodnocení družstev náš tým nedosáhl na mety nejvyšší  byli všichni spokojeni z nových zážitků.

Na závěr chci všechny hráče pochválit za reprezentaci školy a vzorné chování na hřišti i mimo něj.

Naši školu reprezentovali:

Sportovci: Rogelio Reichl, Patrik Reichl, Linda Eklová, Eliška Hrubá, Adéla Bosanáčová, Hanka Runtová, Tereza Březinová, Denisa Fulínová, Josef Dlugoš, Petr Urner.

Youtubeři: Matyáš Kuchař, Ondřej Havlíček, Matěj Bujdák.                         Zpracoval  :   Pavel Nobst

Fotogalerie:

Bráchové Bráchové v akci Denisa na Bose 1 Denisa na Bose 2 Denisa Eliška a Terka Linda a Eliška Linda v kleci Matěj youtuber Matěj Nástup 1 Patrik Petr a Pepa po závodech
Po závodech 2 Požárnice Před závodem Přenášení vody rozkoukávání vyhlášení 1 vyhlášení 2 vzduchovka youtubeři

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu