Základní škola a Mateřská škola Březno


Co Vám nejvíce chybí ve škole. Přímé náměty můžete poslat na adresu školy (ne anonymně)- zs.brezno@tiscali.cz
Více výpočetní techniky a interaktivních tabulí (1990)
Více sportovního vybavení, míčů, švihadel,... (883)
Moderně vypadající učebny. (933)
Nové šatny (761)
Další hry na chodbách (722)
Hezčí prostředí školy (742)
Více názorných pomůcek pro výuku chemie,fyziky, matematiky,.. (746)

Celkem hlasů: 6777


26.04.2021

Vyhlášení zápisu do MŠ Žádost o přijetí o přijetí do MŠ Potvrzení lékaře

Zobrazit celý článek


20.04.2021

Výsledky zápisu do 1.třídy

Zobrazit celý článek


Stravné

09.12.2019 11:08

Vážení strávníci, milí rodiče.

Od nového roku přejdeme na novější verzi stravovacího systému, s kterým jsme přikoupili i další moduly přinášející podstatné změny. Systém bude zaváděn postupně v prvních dnech v lednu okamžitě po uzávěrce skladu a účetních operací za rok 2019.

Jaké změny se týkají Vás?

1/ Již nyní budete dostávat čip v kanceláři školy (např. při platbě stravného), jeho cena je 115,- Kč (lze využít i čip vlastní, který je kompatibilní). Čip je možné po ukončení používání opět za stejnou cenu odkoupit zpět. Doporučujeme dát dětem čip na šňůrku na klíče a zpočátku kontrolovat každý den při přípravě tašky do školy. Při nálezu čipu jej lze identifikovat a vrátit.

2/ Již nemusíte platit stravné na jednotlivé měsíce, ale Vámi určenou částkou = zálohou a to kdykoliv.  Kromě hotovosti v kanceláři školy v určených hodinách, také převodem na účet školy:  335 32 441 / 0100 do poznámky zprávu se jménem!!! : „ stravne Vlach Michal“. Pamatujte, že připsání kreditu do systému může trvat několik dnů!!!

3/ Objednávat stravu si budete sami na internetových stránkách strava.cz, výběr jídelny: 2370, přihlašovací jméno a heslo bude nastaveno na jméno a příjmení dohromady malými písmeny: „michalvlach“. Heslo si můžete změnit. To samé bude možné také v terminálu u jídelny školy, kde se lze identifikovat čipem nebo přihlašovacími údaji.

V systému si budete moci sami jednoduchým způsobem: a/ objednat/ odhlásit stravu (vaříme jedno jídlo) b/ podívat se na kredit (částku), kterou máte uhrazenu. c/ prohlédnout si jídelníček

Organizační změny a připomínky stávajících pravidel:

objednat / odhlásit jídlo bude možné vždy do 12:00 předcházejícího dne, pak systém tuto možnost zablokuje. první den nemoci lze oběd vyzvednou ve školní jídelně, další dny je nutné odhlásit. Jestliže se tak nestane, má škola právo účtovat za jídlo plnou cenu (například dnes u dítěte 11-14let - cena oběda se skládá z úhrady strávníka 15,- Kč a dotace Obce 10,- Kč, což je cena potravin, platy zaměstnanců ŠJ 13,- Kč, energie 10,- Kč, tedy celkem 48,- Kč)

bez čipu nemá strávník nárok na oběd, týká se žáků ZŠ a zaměstnanců ZŠ

Během první dnů roku 2020 budeme postupně přicházet na nové věci a ladit používání tohoto softwaru, proto prosím o pochopení možných chyb v prvních dnech provozu. Doufám, že většinu změn přivítáte a budou ku prospěchu věci.

Přeji Vám krásný zbytek adventu a úspěšný vstup do nového roku 2020

Mgr. Michal Vlach ředitel školy

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu