Základní škola a Mateřská škola Březno


Co Vám nejvíce chybí ve škole. Přímé náměty můžete poslat na adresu školy (ne anonymně)- zs.brezno@tiscali.cz
Více výpočetní techniky a interaktivních tabulí (1659)
Více sportovního vybavení, míčů, švihadel,... (714)
Moderně vypadající učebny. (744)
Nové šatny (635)
Další hry na chodbách (577)
Hezčí prostředí školy (614)
Více názorných pomůcek pro výuku chemie,fyziky, matematiky,.. (589)

Celkem hlasů: 5532


11.10.2019

Organizační opatření ředitele ZŠ a MŠ Březno  V souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), a dle § 2 odst. 5 vyhlášky č. 16/2005 Sb., o organizaci školního roku, října a 1. listopadu 2019 z organizačních důvodů uděluje ředitel školy volné dny pro žáky školy  Činnost školní družiny zůstane zachována…

Zobrazit celý článekProjekt Otevřená škola

15.05.2010 17:13

Škola se zapojila do projektu "Otevřená škola".

   Tento projekt je komplexním a dlouhodobým projektem. Kromě jiného již přinesl škole nové vybavení, jako je dataprojektor, laserová barevná tiskárna, notebook, které by mělo sloužit jak učitelům, tak dětem.
    Dále projekt přináší pedagogům možnost zdarma se účastnit vzdělávacích kurzů v rámci dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. S projektem je spojeno také vypracování nových internetových stránek školy, které budou fungovat na bázi redakčního systému. Díky tomu, že nebude již vůbec složité přidávat nové aktuality, informace či fotografie o dění ve škole na školní web, bude možné toto umožnit jak většině pedagogů, tak i některým žákům. Proto "Otevřená škola" - samotný web by měl být pružný a aktuální, užitečný všem návštěvníkům, kteří hledají informace o škole. Ale hlavně učitelům, žákům a jejich rodičům by měl usnadnit - otevřít přístup ke škole. Nejde jen o uveřejněné rozvrhy, aktuality a informace o dění ve škole, ale v budoucnu třeba o možnost prohlédnout si či dokonce plnit domácí úkoly, najít zde hrubý přehled učiva či procvičovací příklady apod. Ale to už záleží na ochotě všech učit se novým věcem. Webové stránky se v tuto chvíli zatím připravují a jsou k nahlédnutí na zsmsbrezno.otevrena-skola.cz. Ostrá verze těchto webových stránek bude spuštěna v novém školním roce 2010/2011.

Michal Vlach

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu