Mladý zdravotník

30.04.2018 10:32

Naši Mladí zdravotníci opět nezklamali

Dne 26. 4. 2018 již tradičně pořádal Červený kříž v Chomutově okresní kolo soutěže Hlídek mladých zdravotníků. Soutěž, kde děti prokazují své schopnosti v poskytování první pomoci.

Naší školu reprezentovalo 10 mladých zdravotníků, kteří se pravidelně scházeli na kroužku Mladý zdravotník ve školní družině a svědomitě se učili, jak poskytovat první pomoc.

V kategorii 1. stupně získali 1. místo a postup na krajskou soutěž žáci, Anna Springová, Anna Luxová, Anna Hartmanová, David Rezek a Eliška Hrušková.

1. místo získala hlídka ve složení Leontýna Gosssová,Vendula Zumrová, Karolína Smetanová, Nguyen Ngoc Quynh- Maruška a Iveta Roubíková.

Krajské kolo Hlídek mladých zdravotníků bude konat v Teplicích 8. 6. 2018.

Všem mladým zdravotníkům gratuluji a přeji jim mnoho dalších zdravotnických úspěchů.                                                                                                Vychovatelka Jiřina Macků.

odkaz na Rajče https://brezno.rajce.idnes.cz/Mlady_zdravotnik_2018-_Chomutov/