Základní škola a Mateřská škola Březno


Co Vám nejvíce chybí ve škole. Přímé náměty můžete poslat na adresu školy (ne anonymně)- zs.brezno@tiscali.cz
Více výpočetní techniky a interaktivních tabulí (1659)
Více sportovního vybavení, míčů, švihadel,... (714)
Moderně vypadající učebny. (744)
Nové šatny (635)
Další hry na chodbách (577)
Hezčí prostředí školy (614)
Více názorných pomůcek pro výuku chemie,fyziky, matematiky,.. (589)

Celkem hlasů: 5532


11.10.2019

Organizační opatření ředitele ZŠ a MŠ Březno  V souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), a dle § 2 odst. 5 vyhlášky č. 16/2005 Sb., o organizaci školního roku, října a 1. listopadu 2019 z organizačních důvodů uděluje ředitel školy volné dny pro žáky školy  Činnost školní družiny zůstane zachována…

Zobrazit celý článekMalá kopaná

15.06.2017 08:02

Druhé místo našich mladších žáků na fotbalovém turnaji v Březně

          Jako každoročně, i v letošním roce se na krásné přírodní trávě v Březně uskutečnil již devatenáctý ročník fotbalového turnaje základních škol - SVÁTEK FOTBALU. Turnaje se zúčastnilo celkem 16 týmů z Chomutova a Jirkova. Do kategorie mladších žáků se přihlásilo sedm účastníků, devět týmů si to rozdalo v kategorii starších žáků.

         V kategorii mladších žáků se hrálo systémem „každý s každým“, což znamenalo, že na náš mladý tým složený ze žáků 5. - 7. tříd čekalo šest zápasů.  Kluci to však zvládli skvěle a až na první zápas, ve kterém prohráli s pozdějším vítězem ZŠ Akademika Heyrovského 1 : 4, v dalších pěti zápasech nepoznali hořkost porážky a po třech remízách a dvou vítězstvích vybojovali senzační druhé místo.

         V kategorii starších žáků, byly přihlášené týmy rozděleny do dvou skupin. Do skupiny „A“, která měla pět týmů, byli nalosováni i naši starší žáci. Fotbalový tým, naší školy složený ze žáků a žákyň osmé a deváté třídy (v týmu hrály i dvě dívky) měl velmi těžkou skupinu, proto postup do semifinále ze čtvrtého místa byl velkým úspěchem. Stopku v dalším působení jim však vystavila ZŠ Chomutov, Písečná, která naše fotbalisty porazila v dramatickém semifinálovém boji 0 :2.

         Vítězi turnaje se v kategorii mladších žáků stali fotbalisté ZŠ Chomutov, Akademika Heyrovského a v kategorii starších žáků hráči ZŠ Jirkov, Nerudova ulice.

Skvělou práci odvedli rozhodčí Pavel Fára, Jan Hájek, Martin Jackl, František Polka, Michal Rezek a Petr Špicar. O ozvučení a moderování turnaje se postarali Miroslav Ferenc a Petr Točín.

                  Na závěr chci poděkovat našim žákům za přípravu hřiště, fotbalistům za reprezentaci školy a vzorné chování na hřišti a ředitelce turnaje paní Haně Točínové za skvělou organizaci turnaje. Doufám, že v příštím roce, kdy nás čeká jubilejní „20“, který bychom chtěli obohatit „atraktivními“ týmy z jiných regionů, bude atmosféra stejně pohodová a příjemná jako v letošním roce.

 Naši školu reprezentovali:

MLADŠÍ ŽÁCI:

David Ilčík, Rogelio Reichl, Ondřej Vršata, Patrik Reichl, Robert Gábor, Ondřej Havlíček, František Plicka, Jakub Stěhule.

STARŠÍ ŽÁCI:

Tadeáš Hoření, Dominik Ovčačík, Pavel Pliska, Denisa Rezková, Denisa Ilčíková.

   Video z vyhlášení https://youtu.be/xJAIStitQNA          

Zpracoval:     Pavel Nobst

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu